Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden
A A A
Sist oppdatert 10. des. 2021 kl. 11:07

Informasjon om koronasituasjonen fra Hadsel kommune

Hadsel kommunes koronatelefon:  417 04 502 (åpen hverdager 08.30-11.00)

Her registrerer du positive selvtester, så kontakter vi deg første virkedag og avtaler pcr-test: hjemmetest.remin.no/hadsel 

Informasjon om koronavaksinering (vaksinasjonstelefon: 41 70 44 45, betjent hverdager 09.30 - 11.30). 

Klikk her for venteliste og timebestilling

Information in English

Les mer...
Bilde av rød lyng

Rus og psykisk helsetjeneste

Rus og psykisk helsetjeneste gir bistand til mennesker med rusproblemer, psykiske lidelser og/eller mennesker som er i en vanskelig livssituasjon. Vi har som hovedoppgave å være støttespillere og samtalepartnere. Målsetningen er å fremme tilhørighet og styrke evnen til å mestre eget liv. Henvisning til rus og psykisk helsetjeneste sendes til tjenestekontoret for omsorgstjenester.

Psykisk helsetjeneste har kontor både på Melbu og Stokmarknes.

Kontaktinformasjon til ambulerendet tjeneste i rus- og psykisk helsetjeneste        

Hilde Gunn Vaseli, avdelingsleder 90187177 hilde.gunn.vaseli@hadsel.kommune.no
Mariann Glad 95439333 mariann.glad@hadsel.kommune.no
Jörg Terhart 97513017 jorg.terhart@hadsel.kommune.no
Thomas Strømberg-Skogstad 47519145 Thomas.Skogstad.Stromberg@hadsel.kommune.no
Vilde Skogli 41704456 Vilde.skogli@hadsel.kommune.no
Roar Nordahl (FACT) 90641241 Roar.nordahl@hadsel.kommune.no
Therese Elvevold (FACT) 90923537 Therese.elvevold@hadsel.kommune.no
Vaktrom Melbu 41675434  

 

Kalender


'cpCALENDARLIST' parameter error: CALID
Possible params: CALID, CUSTOMID, LIMIT, CROSSLOAD, SIMPLELISTING, PREFIX, POSTFIX, IF, IFNOTMSG, IFRESULT, NL2BR, NL2LI, DISPLAYPARAMS, EMPTYMESSAGE, REPLACEMESSAGE, SEMAPHORENAME