Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden
A A A
Sist oppdatert 22. sep. 2021 kl. 19:05

Informasjon om koronasituasjonen fra Hadsel kommune

Hadsel kommunes koronatelefon:  417 04 502 (åpen hverdager 08.30-11.00 og 13.00-14.30)

Informasjon om koronavaksinering (vaksinasjonstelefon: 41 70 44 45, betjent hverdager 12.00 - 15.30). 

Klikk her for venteliste og timebestilling

Information in English

Les mer...

Dette er kommunestyret i Hadsel 2019-2023

IMG  0516  2

Senterpartiet (26,3 prosent - seks mandater)
Kurt Jenssen, Strønstad/Strandlandet
Aina Johanne Nilsen, Strønstad/Strandlandet
Bent-Joacim Bentzen, Stokmarknes
Trude Lind, Langøya
Rayner Skare Lind, Melbu
Stig Børre Sørmo, Innlandet


Vara:
1. Troy David Shields
2. Kate Adolfsen-Trabelsi
3. Trine Lise Kristoffersen
4. Thor Helge Carstensen
5. Cathrine Iversen  
6. Egon-Andreas Enoksen  
7. Tone Lise Johnsen  
8. Ann Karin Monika Robertsen  
9. Svein-Olav Elvegård

 

Arbeiderpartiet (16,5 prosent - fire mandater)
Åge Hilmar Rusten, Stokmarknes
Margareth Bentzen, Innlandet
Viktoria Linea Høybakk
Inge Sneberg, Langøya


Vara:
1. Jacob Normann Jacobsen
2. Bengt Are Pettersen
3. Charles Tore Krey
4. Vigdis Ervik
5. Karoline Regine Rask
6. Håvard Dybfest Myhra
7. Sylvi Dagny Olsen

 

Melbu og omegn samarbeidsliste (14,9 prosent - fire mandater)
Ørjan Robertsen, Melbu
Jan Steffensen, Melbu
Arne-Reidar Johansen, Innlandet
Anne Karine Innbjør, Melbu


Vara:
1. Marit Lovise Fleines
2. Ronny Johansen
3. Frida Ånstad Rasmussen
4. Odd Martin Olsen  
5. Knut Henrik R. Angel Granlund
6. Harriet Baade  
7. Marte Steffensen

 

Høyre (11,4 prosent - tre mandater)
Lena Arntzen, Langøya
Ivar Frank Fredriksen, Stokmarknes
Andreas Øien Johannessen, Stokmarknes


Vara:
1. Terje Nikolaisen
2. Nils-Olaf Rusten Larsen
3. Reid-Are Pedersen
4. Roar Trygve Holten Steffensen
5. Mona Løveng
6. Bjarne Hals

 

Venstre (10,9 prosent - tre mandater)
Arne Ivar Mikalsen, Stokmarknes
Renathe Marie Eriksen, Stokmarknes
Veronica Vangen Evensen, Langøya


Vara:
1. Hjørdis Rannveig Nilsen
2. Thor Håvard Waag Pettersen
3 Stian Fredriksen  
4. Tanja Helen Celius
5. Tonje Vestgård  
6. Daniel Celius Hansen

 

Rødt (6,9 prosent - to mandater)
Geir Asbjørn Jørgensen, Langøya
Karen Sofie Hultgren Olsen, Stokmarknes


Vara:
1. Jostein Kristen Ellingsen  
2. Anja Kristin Andersen  
3. Jens Tekle  
4. Karen Sofie Nicolaysen
5. Laila Johnsen

 

Fremskrittspartiet (5,6 prosent - ett mandat)
Anders Samuelsen, Stokmarknes


Vara:
1. Erwin Teigen
2. Glenn Anders Andersen
3. Janne Eirin Antonsen
4. Kjell-Børge Freiberg

 

Sosialistisk Venstreparti (4,2 prosent - ett mandat)
Nilofar Nori, Melbu


Vara:
1. Benedikte Aas
2. Jarle Johan Aalborg  
3. Gull M. Gullberg Pettersen  
4. Per Atle Bayner

 

Miljøpartiet de Grønne (3,3 prosent - ett mandat)
Torbjørn Ytrehus Moldestad, Langøya


Vara:
1. Jenny Christina Danenbarger
2. Magnus Fosen Skoglund
3. Marthe Opshaug Teigen
4. John William Danenbarger

2019-09-10

Tip a friendTips en venn