Hopp til hovedmenyen på siden Hopp til hovedinnholdet på siden
A A A
Sist oppdatert 11. okt. 2021 kl. 12:05

Informasjon om koronasituasjonen fra Hadsel kommune

Hadsel kommunes koronatelefon:  417 04 502 (åpen hverdager 08.30-11.00)

Informasjon om koronavaksinering (vaksinasjonstelefon: 41 70 44 45, betjent hverdager 12.00 - 15.30). 

Klikk her for venteliste og timebestilling

Information in English

Les mer...

Andre
Barn og ungdom Helse
Idrett Kunst og kultur
Musikk Natur og fritid
Tro og livssyn Velforeninger og grendelag
Viser 16:

Blues In Vest

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Marita Rehnlund
E-post
marita@elstad.no 90682774

Hadsel Sang og Musikkråd

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Stine Sivertsen

Kordamen Innlandet

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Liss Berith Ellingsen
Telefon
41209786
E-post
Bakkeli.1959@live.no

Lofoten og Vesterålen Oratoriekor

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Sølvi Pedersen

Lofoten og Vesterålen Orkesterforening

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Berit Bergvik

Mandskoret Zøllners Eftf

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Steinar Jakobsen
Telefon
97773741

Melbo Musikkforening

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Karen Sofie Nicolaysen
Telefon
90134927
E-post
melbomf@gmail.com

Melbu Blandakor

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Tom Harry Hansen

Melbu Mandskor

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Leif Holger Arntsen
Telefon
76157747

Melbu Skolekorps

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Inger Grete Klæboe Jenssen
Telefon
99745445
E-post
melbu.skolekorps@gmail.com.

Melbu trommedamer

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Eirin Viken
E-post
eirin.viken@gmail.com

Stokmarknes Blandet Kor

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Signe Løvbak

Stokmarknes Mandskor

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Arild Paulsen
E-post
arild@paulsen@trollfjord.no

Stokmarknes Musikkforening

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Line Grongstad Jenssen
E-post
line.grongstad@trollfjord.no

Vesterålen Storband

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Tim Challman
Telefon
76 15 68 54-924 52 307

Ytre Eidsfjord Sanglag

Kategori
Musikk
Kontaktperson
Solbjørg Jørgensen